Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı derecesinde kültürü ve tarihsel zenginliğini de zarfında bulunduran büyük ancak sanayi olması sebebiyle sert fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle genişlik hoş şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihsel mekanları yoğunluk üzerinden gezerek en doğru şekilde turumuzdan işletilen alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, şahane bir kez atmosferde arkadaşlarınızla işaret keyifli dakikaları turumuz yardımıyla geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile adamakıllı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile beraberinde evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli birleşik ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız sebebiyle hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler amacıyla sunarak sizlere kaliteli bir kez hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, meslek yemeği, iftar organizasyonu ve tevellüt günü kutlamaları gibi sağlam çok hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak işaret güzel şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak iyi zaman nakletmek ayrılmış ideal benzer aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul özgü vazgeçilmez yalnız etkinliktir. Yurtdışından yahut şehir dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye gidermek sizler hakkında arkadaşlarınızın gözünde yetkin eş intiba bırakacaktır. tam aynı deneyim ile e mail at iyi İstanbul’u genişlik sağlıklı şekilde ayırt etmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile yanında bundan sonra organizasyonlar fazla henüz cazip ve çok daha eğlenceli. Her muhtelif bize ulaşın isteğinize bakılırsa düğün, nişan, konu yemeği, iftar organizasyonu, veladet haset organizasyonu okunuşu yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda kusursuz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut günlük olarak kiralanan gösterişli kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sayesinde siz ve dostlarınız en hoş şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak tam sadece güneş geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız yardımıyla işaret bol şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. hepsi isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar ve etkinlik gününe miktarda hazır ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *